Yeni bir yıla hoş geldin derken…

Yeni bir yıla hoş geldin derken…

2000’l i yıllar nasıl olacak derken yıl 2012 oldu ve 2013’ü karşılamaya da çok az kaldı.

Neler oldu, neler bitti diye düşündüğümüzde tabiki yine insan hafızasının yanında birde fotoğraflarını karıştırıyor. Ne de olsa yaşananlardan bize kalan en güzel hatıralar fotoğraflar değil mi?

Benim için çok heyecanlı, dolu dolu geçen bir yıldı. Yeni telaşlar, koşturmacalar, fotoğrafladığım doğumlar, düğünler, çocuklar, katıldığım eğitimler, iş hayatım, oğlumun birinci sınıf heyecanı, ilk ödevleri derken yıl bitiverdi.

Hiç mi üzülmedik sıkılmadık? Oldu tabi. Ama fotoğraflarıma baktığımda gördüklerim hep beni gülümseten hatta duygulandıran anlara ait fotoğraflardı. O yüzden fotoğraflar benim için çok kıymetli.

Mesleğim gereği çok güzel arkadaşlıklar edindim, yeni insanlar tanıdım. Doğum fotoğraflarını, düğün fotoğraflarını çektiğim nice güzel aileler, çiftler oldu. Benim için en güzeli albümlerden sonra onların mutluluğunu görmek, hissetmekti.

Yepyeni, kocaman bir yıl var önümüzde. Yeni bir deftere başlar gibi sayfalarını çevireceğiz.

Beni de bekleyen çok şey var… Her yeni günü aynı heyecanla bekliyor olacağım. Mutluluklarına tanıklık edeceğim ailelerim, çiftlerim, öğrencilerim var şimdiden… Heyecanla bekliyorum gelsin o günler diye 🙂

En güzeli de, bu mutluluklarımı “yeni web sitemde” Blog yazılarımla sizlerle paylaşmak olacak. Bende yeni yıla yeni yüzle girmek istedim. Kıyafetimi değiştirdim. Makyajımı tazeledim. Yeni web sayfamla “2013’e MERHABA” demek istedim. O yüzden buradan bir kere daha teşekkürlerimi sunuyorum size GÖKHAN TAYŞİ (Adpoint)

Evet, geriye sayımın başladığı bu son günlerde, hepinize sağlıklı, mutlu, başarılı, huzurlu ve anlarınızı size unutturmayacak fotoğraflarla dolu harika bir yeni yıl diliyorum.

YENİ YILINIZ ŞİMDİDEN KUTLU OLSUN.

Didem

6 Responses to Yeni bir yıla hoş geldin derken…

Bir Cevap Yazın