Mycey ile mutluluğu yaşa…

Mycey ile mutluluğu yaşa…

15-18 Ocak 2015 tarihlerinde İstanbul fuar merkezinde düzenlenen Anne Bebek fuarı ailelerin hem kendileri hem de çocukları için ihtiyaç duydukları her türlü ürünü kolaylıkla görüp inceleyebilmeleri adına ünlü markalara kapılarını açtı.

Katılımın yoğun olduğu fuarı bende cuma günüz ziyaret edebildim.

Fotoğraf çekimini yapmış olduğumuz Anne Bebek ürünlerinde çeşitli, kaliteli, her ihtiyaca uygun hoş tasarımlı ürün gamına sahip olan Mycey markası da gider gitmez ziyaret ettiğim standlardan biri idi. 8 aylık bebişim de bu çekimlerin bir parçası olmuş ve standda karşıma süpriz olarak çıkmıştı. 🙂

Aradığınız her ürüne neredeyse sahip olacağınız MyCey markasının ürünlerini çeşitli mağazalarda bulabilirsiniz. En beğendiğim ürünleri arasında yer alan emzirme önlükleri çeşitli hoş desenleri ile çok şık mekanlarda dahi beğenerek kullacağınız bir ürün.

Bir ürün daha var ki o da fuarda yeni olarak müşterinin beğenisine sundukları takıp çıkarılabilir, kırılmaz sapları ve 4 korumalı camları ile çocuklar için tasarlamış harika bir güneş gözlüğü. Bu yaz, Demir’in hatta diğer iki oğlumunda sık kullanacakları aksesuarlardan biri olacakları kesin.

 

 

fuar kolaj fuar kolaj_2 fuar kolaj_3_web

Bir Cevap Yazın