Mutluluğun Fotoğrafı | Aile Fotoğrafları

Mutluluğun Fotoğrafı | Aile Fotoğrafları

Kutlu ailesi…Fotoğraf çektirmeyi bu kadar seven, ne istesem itiraz etmeden koşa koşa yerine getiren, yüzleri hep gülen neşe dolu bir aile.

Tanışıklığımız çok eskiye dayanır. Büyük oğlum Bora ile kreşden beri arkadaş olan Emre’nin ailesidir kendileri 🙂 Onların arkadaşlığı bizi de arkadaş etti ve senelerdir de bu arkadaşlık harika bir şekilde devam ediyor ve hep de eder inşallah.

Sema (annemiz) uzun zamandır istiyordu açık havada bir aile çekimi ama bir türlü gerçekleştirememiştik. Aslında Adem’e süpriz olacaktı. Organize olmuştuk, herşey planlanmıştı ama kısmet olmadı süpriz olarak yapmak fakat yinede gerçekleştirdik.

O gün havada belirsizdi. Güneş duasına çıkmıştım adeta neyse ki güneş bizi güzel bir şekilde Yıldız Parkında ağırladı ve harika bir aile çekimi yapmamızı sağladı.

 

Bu tip aile fotoğrafları çekimlerinde en zor şey çocukları çekmektir. Küçüklerde poz yoktur ama koşturmaca vardır peşinden koşup nasıl yakalarsan artık 🙂

O yüzden, abimiz Emre ile hiç sıkıntımız olmamasına rağmen, minik tatlı Emir bizi biraz koşturttu. Emir, Emir, Emir diyerek çekimimizi güzel bir şekilde tamamladık.

Şimdi fotoğraflara bakıyorum ve mutlu oluyorum, o günü yaşıyorum. En güzel şeyde ne biliyor musunuz?

Bana attıkları mesajlar : ” Didemmmm sen ne yaptın yaaa, bunların hepsi çok güzel seçemiyoruzz… Albüme hepsini koysakk… :))) ”

Onlar ter döküyorlar ama ben mutlu oluyorum, çünkü beğenmiş olmaları herşeye bedel. Fotoğraf elbette seçilir.

 

Bu güzel yuvanızın, hep neşe, sağlık ve huzur dolması dileğiyle..

Sevgiyle kalın.

 

Aile fotoğrafları

Aile fotoğrafları

Aile fotoğrafları

Aile fotoğrafları

Aile fotoğrafları

Aile fotoğrafları

Aile fotoğrafları

Aile fotoğrafları

 

 

 

Bir Cevap Yazın