Bebeğinizi Her Ay Fotoğraflayalım.

Bebeğinizi Her Ay Fotoğraflayalım.

Bebeğinizin her anının fotoğraflarla dahada kalıcı kılındığının farkında mısınız? Ben farkında olanlardanım çünkü geriye dönüp bebeğimin çektiğim pozlarını görünce zamanın nasıl hızlı akıp gittiğini, onu durduramadığımızı ve o anları doyasıya yaşamamız gerektiğini anlamış durumdayım.

E anne fotoğrafçı olursa bebeği ay ay fotoğraflamak kaçınılmaz oluyor. Aslında aklımda yok iken yazın cep telefonu ile başladığım bu ay bazında takip daha sonra profesyonel fotoğraf makinam ile çekilmeye devam etti. Her ay farklı konseptler düşünüp Demir’ime ileride bakıpda yüzünü gülümsetecek harika fotoğralar bırakacağımı biliyorum. Diğer 2 oğlumda maalesef bunu yapamadım. O zamanlar fotoğrafın içinde değildim o yüzden Demir efendi daha şanslı.

Eğer sizde hamileyseniz ya da henüz çok yeni doğum yaptıysanız kaçırmış değilsiniz. Sizinle birlikte ay bazında konseptler belirleyip, yenidoğan çekimleriyle başlayıp 1 yaşına kadar havanın durumuna göre dışarıda ya da evde bebeğinizin ay ay gelişimini fotoğraflayabilir, 12 ayın sonunda tüm fotoğraflara baktığınızda bu güzel gelişimin sizde bırakacağı hazzı ve mutluluğu şimdiden yaşamaya başlayabilirsiniz.

O zaman hiç vakit kaybetmeyin ve hadi bana ulaşın detayları konuşalım.

info@didembasmaci.com

0532 632 42 60

 

ay_ay_bebek_fotografi_8

Demir7aylık_kolaj_didembasmaci Demir6aylık_didembasmaci demir 5aylik kolaj_2_web ay_ay_bebek_fotografi_4 ay_ay_bebek_fotografi_3 ay_ay_bebek_fotografi_2

ay_ay_bebek_fotografi_1

 

6 günlükay_ay_bebek_fotogaflari6gun

Bir Cevap Yazın