İmza: KARIN

İmza: KARIN

“Farklı sosyal kültürel yapılardan 100’ü aşkın kadının hayatlarında yer etmiş, edecek olan erkeklere yazdığı mektuplardan oluşan İmza : Karın” diyor Banu Özkan Tozluyurt.

Evet. 14 Mayıs salı günü tanıtımı için Dedeman Otelinde yerimi almıştım.

Ben yazmadım ama zevkle okudum, zevkle o güzel tanıtım toplantısını fotoğraflayıp yazdıkları ile içlerindeki duyguları döken o güzel bayanları tanıma imkanına sahip oldum.

Birçok güzel tarafı olması yanında en güzellerinden biri de 128 kadının mektubundan oluşan kitaptan elde edilen gelirin  STET (Sınır Tanımayan Ebeveynler Topluluğu Derneği)’e bağışlanacak olması.

STET Derneği başkanı Ayşe Tolga’nında konuşma yaptığı toplantıda İlkim Karaca, Lale Manço gibi ünlü isimlerde gelerek yerlerini aldılar.

 

O akşam ünlü isimlerinde yer aldığı kitabın en büyük destekçilerinden biri de Halkla İlişkiler dünyasının duayeni Sn. Betül Mardin hanımefendiydi. Esprileriyle, sempatikliğiyle ve içtenliği ile herkesi selamlayarak girdi salondan içeri Sn Betül Mardin.

 

Her mektupta ayrı bir anlam alan İmza: Karın kitabı satışa sunuldu. Almakta geçikmeyin, sınır tanımayan ebeveynler topluluğuna bir el de siz uzatın.

 

Toplantı alanında herkes o kadar mutlu ve heyecanlıydıki, uzaktan hem onları izlemek hem de fotoğraflamak çok büyük keyif verdi bana.

Teşekkürler Banu Özkan Tozluyurt, teşekkürler 128 çiçek…

Sevgiyle kalın.

Didem Basmacı

imzakarin

One Response to İmza: KARIN

Bir Cevap Yazın