Hizmetler

DOĞUM HİKAYENİZ

  • Hamilelik Fotoğrafları

Hamilesiniz… Tebrikler!

O “an” eşinizle yaşadığınız en mutlu, en heyecanlı anlardan biri veee heyecanın en dorukta yaşandığı son günler… Unutulmayacak en keyifli anlar… Doğumunuza yakın bir günde evinizde bebeğinizin odasında veya dışarıda tercih edeceğiniz bir alanda en doğal gün ışığını kullanarak yapacağımız heyecanlı, eğlenceli ve keyif alacağınız bir çekim yapıyoruz.

  • Doğum Fotoğrafı

En değerli, en kutsal anlardan biri. Kaçırılmaması gereken bir ”an” ve tekrarı yok…

Bir doğum fotoğrafçısı olarak sezaryen doğumlarda hastaneye girdiğiniz andan itibaren fotoğraflamaya başladığım anlarınızı hamilelik çekimi, doğum anı,ilk muayenesi, anne ve oradaysa babayla ilk kucaklaşması, (genel anestezi dışında) ilk suyla buluşması, genel ölçümleri, aile bireylerinin heyecanla bekleyiş anları, annenin odaya gelişi, bebeği ile ikinci kez kucaklaşması ve ilk emzirme anını çektikten sonra aile çekiminizi de gerçekleştirip albümü sonlandırıyorum.

Kısacası o heyecan ve telaş içinde kaçırmış olduğunuz tüm o özel anları sizin için size en güzel ve tekrardan yaşayabileceğiniz şekilde fotoğraflıyorum.

  • Bebeğinizin ve Sizin Fotoğraflarınız (Aile Fotoğrafları)

Heyecan bitmiyor çünkü bebeğinize kavuştunuz ve çok tatlı olmaya başladı şimdiden büyük bir ailesiniz… Albümlere koyacak fotoğraflar hatıralarda kalacak en güzel anlardır.

Arzu ettiğiniz veya beraber belirleyeceğimiz bir mekanda gün ışığını kullanarak yapacağımız çekimde öncelikli olarak bebeğinizi ve ardından da sizlerle beraber olan en güzel en unutulmaz kareleri çekiyorum… Çekmeye doyamayacağım, çektirmeye doyamayacağınız çok güzel aile fotoğraflarınız olacak…

Sadece bebeğiniz olması gerekmiyor… Çocuklar çok hızlı büyüyor. Onlar vazgeçilmez tek varlıklarımız.

Bir daha bugünlere geri dönebilir misiniz?

YENİ DOĞAN FOTOĞRAFLARI

Hastaneden çıktığınız andan itibarenki ilk 10 gün içerisinde evinizde sizin belirleyeceğiniz bir tarihte çeşitli aksesuarlar kullanılarak bebeğinizin yenidoğan çekimi yapılır. Çekimin ilk 10 gün içinde olmasının sebebi, bebeğin o süre zarfında anne karnındaki sakinliğini ve durgunluğunu koruması ve çekimin daha rahat yapılacak olmasıdır.

DÜĞÜN HİKAYENİZ

Belgesel tadında yapacağımız çekimlerle evlilik yolunda atacağınız ilk adımları eğlenceli bir çekimle hep beraber fotoğraflayacağız.

  • İsterseniz kuaförünüzdeki hazırlığınızla başlayıp dış çekimle noktalayacağımız TÜM GÜN HİKÂYESİYLE,
  • İsterseniz sadece DIŞ MEKAN çekimiyle bu mutlu anlarınızı birlikte unutulmaz kılabiliriz.

O gün düğün fotoğrafçısı olarak değil size destek olan bir arkadaşınız gibi yanınızda olacağım

Doğal ortamlarda kullanacağımız çeşitli aksesuarlarımız ve varsa size eşlik edebilecek yakınlarınızla, arkadaşlarınızla unutulmayacak o eğlenceli anları gelin birlikte fotoğraflayalım. .

ÖZEL GÜN FOTOĞRAFLARI

  •      Babyshower: Doğumunuza az kaldı ve ailenize katılacak yeni minik bireyinizin heyecanını bir parti tadında sevdiklerinizle kutlamak istiyorsunuz. İşte orada an ve an bu mutluluğu fotoğraflamak için sizinleyim.
  •      Doğum günü: En özel anlardan biri daha. Sadece çocuk olmak gerekmiyor kutlamak için. Her yaşın ayrı bir anlamı var..1-3-10-15-18-25-35…alır gider başını…Heyecandan ve telaşdan kaçırabileceğiniz değerli tüm anları sizin için fotoğraflayacağım.
  •      Nişan: Evlilik yolunda attığınız ilk adım… Fotoğraflayacak o kadar çok şey var ki…

YEMEK FOTOĞRAFLARI

Lezzetli sunumlar, lezzetli fotoğraflar…

KİŞİYE ÖZEL FOTOĞRAFLAR

Siz de özelsiniz…

Model çekimi havasında dışarıda yapacağımız size özel çekimlerle siz de an’ınızı unutulmaz kılabilirsiniz.

Eğer bu anlardan birini yaşayacaksanız yada yaşamak istiyorsanız ;

GELİN O “AN”I BİRLİKTE UNUTULMAZ KILALIM

Detaylı paket bilgileri ve ücretlendirme için lütfen iletişim kısmından irtibata geçiniz.

Sevgilerimle,

Didem BASMACI