Bekle beni ATİNA geliyorum…

Bekle beni ATİNA geliyorum…

Heyecanlıyım, mutluyum ve sabırsızım…

Neden mi ?

Çünkü Nisan ayında 4 günlüğüne uluslararası düzeyde organize edilen, çok güzel bir düğün seminerine gidiyorum inşallah. Dünya çapında isim yapmış, düğün fotoğrafçılığı dalında çok başarılı fotoğrafçıların eşliğinde yapılacak bu seminer beni çok heyecanlandırıyor, içimi kıpır kıpır yapıyor.

Wedding seminars adı altında düzenlenen bu seminer 4-8 Nisan tarihleri arasında Atina’da düzenlenecek. Photo Wedding Stories (PWS) adıyla kurulmuş bu organizasyonun bir üyesi olarak, her semineri heyecanla bekliyorum.

Fotoğrafçılardan  2 tanesini, bizzat Türkiye’de katıldığım bir workshopta tanıma fırsatım oldu. Nik Pekridis ve Sakis Batzalis. Yunanlı olan bu iki fotoğrafçı vermiş oldukları bu uygulamalı eğitimde hem ufkumu açtı hemde birçok teknik öğrenmeme neden oldu.

O iki gün adeta bitsin istemedim ve fotoğraf çekmenin ne kadar özen gerektiren bir sanat dalı olduğunu tekrar anladım. İnsan öğrendikçe uygulamak istiyor, uyguladıkça çekmek istiyor. Yorgunluktan ölüp bitsende bu işi seviyorsan sonunda büyük haz alıyorsun.

Ben her geçen gün fotoğrafa, fotoğraf çekmeye daha da aşık oluyorum. Şu an Atina heyecanı içindeyim. Yarın başka bir çekimin heyecanı.. Kısaca her çekimim benim için ayrı bir heyecan ve böyle de olmaya devam edecek.

Aslında Atina öncesi Şubat sonunda iSTANBUL da bir workshopum daha var. Onu da iple çekiyorum.. Bakalım ne gibi güzel ve faydalı bilgilerle donanacağım.

Sizlerle gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğim. Gerek instagram gerek facebook ve gerekse burada blogumdan beni takip edebilirsiniz.

Sevgiyle kalın..

19 Nisan Dönüş ve izlenimlerim için tıklayınız…

convention-spekers

 

 

Bir Cevap Yazın