Anneler Gününüz Kutlu Olsun…

Anneler Gününüz Kutlu Olsun…

 

Anne…” kelimesini İlk ne zaman demiştiniz hatırlar mısınız?

 

Annemmm”… diye en son ne zaman annenize sarıldınız, ya onu hatırlar mısınız?

 

Peki annenize en son ne zaman çiçek aldınız onu hatırlıyor musunuz?

 

Annenizle en son çektirdiğiniz fotoğrafınız ne kadar zaman önceydi hiç düşündünüz mü ?

 

Peki yeni doğum yapan eşinize ilk anneler günü kutlamasını yapmaya hazır mısınız ?

 

***

Bu pazar anneler günü… Bana göre hayatın vazgeçilmezlerinden birinin en güzel, en özel günü. Aslında her gün öyle. Ne olursa olsun yanımızda bulacağımız, zor anımızda yetişen, sevgisiyle, şefkati ile bizleri her zaman ısıtandır annemiz.  Alacağımız bir çiçek, herşeye bedeldir. Hediye değildir istediği, hatırlanmaktır, sevilmektir, öpülmek, sımsıkı sarılmasıdır, güzel söz söylemesidir evladının ona. Hele bir de torunları varsa… Keyfine diyecek yoktur onun.

 

Arayın, öpün, sarılın, mis gibi anne kokusunu içinize çekin, hissettirin, esirgemeyin  sevginizi. Küslükler gitsin, sevinçler, güzellikler paylaşılsın.

 

“Onlar bugün varlar, yarın yoklar…”

 

Ya olmayanlar…Onların kalbi sizinle buna emin olun. Sevginizi gönderin o mutlaka alacaktır. Fotoğraflarına bakın, ziyaretine gidin, oradan kutlayın…

 

Fotoğraflar anları yaşatan en güzel görsellerdir. Baktıkça bakarsınız, o zamana gidersiniz. Fotoğraf çekin, çektirin ama mutlaka annenizle fotoğraf edinin.

 

Yeni doğum yapıp anneliğinin o ilk ve unutulmaz anlarını fotoğrafladığım tüm annelerimin,

Doğumunu fotoğraflamak için şu sıralar beklediğimiz anne adaylarımın,

Web sitemi, facebook sayfamı ve beni diğer sosyal medyadan takip eden tüm annelerimin ve çevremdeki tüm anne arkadaşlarımın, büyüklerimin ve anne adaylarımın

hepinizin

“ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN”

 

Ve benim için vazgeçilmezim olan “Annem, canım, herşeyim, Gönül’üm… Senin de anneler günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.”

Sizde annenize buradan mesaj yazabilir, ona olan sevginizi herkese duyurabilirsiniz.. Haydi ona olan en güzel anneler günü mesajınızı buradan ona iletin.

 

Sevgiyle kalın.

Didem

annelergunufotografi_2

Bir Cevap Yazın